.

.

SDTC Техника 4-Pack Шалче Кабинет Вратата Шарки Никел Позлатен Самостојно Затворање Флеш Кабинет Шарки, со Монтажа Завртки - Лице Планината

SDTC Техника 4-Pack Шалче Кабинет Вратата Шарки Никел Позлатен Самостојно Затворање Флеш Кабинет Шарки, со Монтажа

DEN 213.36

Пристапност
Во достапна форма

Променлива Шалче Шарки наменета за overlaying вратата, со видливи шарки.Направени на студената-валани челик, со никел позлатен заврши, боја е сребрена.Авто-затворање на шарки за кабинетот може да се чува затворена врата.Доаѓаат со појавување на завртки, шарки, аташе за да внатрешноста на кабинет вратата и се во непосредна близина на кабинетот ѕид, се соочуваат со планината и лесно да се инсталира.Пакетот вклучува 4 парчиња шарки, 8 компјутери М3.5*16 круг главата завртки, 12pcs М3.5*12 countersunk head прислушување завртки.Спецификација : Име : Шалче Кабинет Вратата Hinges Thickness : 1.5 mm Color : Silver Size : Прибл 70 * 50 * 20 мм (ве Молиме погледнете на производ слики) за Инсталација : Лице планината, зезнав со појавување на screws Use : Дизајнирани за комбинирање cabinets Package Вклучуваат : 4 парчиња Самостојно затворање Флеш Кабинет Hinges8 компјутери М3.5*16 круг главата screws12pcs М3.5*12 countersunk head прислушување завртки.

Главните карактеристики

Name:
Overlay Cabinet Door Hinges
Thickness:
1.5 mm
Color:
Silver
Size:
Approx 70 * 50 * 20 mm (Please refer the product pictures)
Installation:
Face mount, screwed in with matching screws
Use:
Designed for overlay cabinets
Package Include:
4 pcs Self-closing Flush Cabinet Hinges :
8 pcs M3.5*16 round head screws :
12pcs M3.5*12 countersunk head tapping screws :
Избор на клиент