.

.

Straigth месо тело дупчалка со спирална бургија ХСС Пресврт Вежба Малку Алатка (3ММ Дијаметар,160MM Должина) за Дрво, Алуминиум, Пластика

Straigth месо тело дупчалка со спирална бургија ХСС Пресврт Вежба Малку Алатка (3ММ Дијаметар,160MM Должина)

DEN 202.56

Пристапност
Во достапна форма

Функција : Малку има директно месо тело,што е полесно да се работи.Директно месо тело дизајн е повеќе погодна за многу електрични дупчалки и машини за дупчење(тука не е вклучен).Примена : ХСС пресврт вежба погоден за дрво, алуминиум, пластика, итн.Долг животен Век : пресврт drillare направени од премиум high speed челик за зголемена цврстина.Дијаметар и должина : 3мм пресврт малку, 160mm вкупна должина.Предност : Остар и извртени flute ќе го направи дупчење се повеќе лесно и напор.Карактеристики : 1. Директно месо тело дизајн е повеќе погодна за многу електрични дупчалки и машини за дупчење(тука не е вклучена) 2. Остри и извртени flute ќе го направи дупчење се повеќе лесно и напор 3. Погоден за дрво, алуминиум, пластика, итн Спецификација : 1. 100% Сосема нов и висок квалитет 2. Име На Производ : Пресврт Вежба Малку 3. Дизајн : Прави Месо Тело 4. Материјал : ХСС 5. Дијаметар и должина : 3мм Пресврт малку, 160mm вкупна должина Пакет се вклучуваат : 1 x Пресврт Вежба Малку.

Главните карактеристики

Избор на клиент