.

.

Jetstream Елементи Ballpoint Пенкала, Средна Точка (1.0 mm), Сина, 12 Count

Jetstream Елементи Ballpoint Пенкала, Средна Точка (1.0 mm), Сина, 12 Count

DEN 2282.40

Пристапност
Во достапна форма

Сè што сакам за популарната уни-топка JETSTREAM серија — сега во голема секојдневниот вредност!.На елегантни тело и форма-фитинг удобност зафат направи овие пенкала совршен избор за секојдневните пишување, journaling или боја-кодирање белешки.Ексклузивно, низок вискозитет Супер Мастило е комбинација на брзи време на сушење на ballpoint со живописни бои и мазност на гел пенкало.уни Супер-Ink технологијата ги штити против вода, бледнее, & измама.Сè што сакам за популарната уни-топка JETSTREAM серија — сега во голема секојдневниот вредност!На елегантни тело и форма-фитинг удобност зафат направи овие пенкала совршен избор за секојдневните пишување, journaling или боја-кодирање белешки.Ексклузивно, низок вискозитет Супер Мастило е комбинација на брзи време на сушење на ballpoint со живописни бои и мазност на гел пенкало.уни Супер-Ink технологијата ги штити против вода, бледнее, и измама.

Главните карактеристики

Избор на клиент