.

.

Колорадо Lapel Pin (14k Жолто Злато)

Колорадо Lapel Pin (14k Жолто Злато)

DEN 10857.84

Пристапност
Во достапна форма

14 kt Жолто Злато.Гарантира Автентичен од Logo Art дизајнер линија.Ширина : 18.00 мм Должина : 15.00 mm.Оваа оставајќи им силен впечаток на 14k Жолто Злато Logoart Универзитетот На Колорадо Lapel Pin, направена во 14 kt Жолто Злато .Овој производ мерки 18.00 mm широк, 15.00 мм долго.ПОДАРОК КАРТА ОПЦИЈА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА ТОЧКА!.

Главните карактеристики

Избор на клиент