.

.

6Pcs 10ml Патување Козметички Стаклено Шише Челик Топката Етерично Масло Шише Дебели Празни напомна На Етерични Масла Pefume Шише Круг Масажа Ролери Шише Ампули Контејне

6Pcs 10ml Патување Козметички Стаклено Шише Челик Топката Етерично Масло Шише Дебели Празни напомна На Етерични

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Боја : транспарентна шишиња и сребрена капа; Капацитет : 10ml; Количина : 6pcs.Облик : тркалезна, завртка капак вклопува цврсто и да може ефективно спречување на било истекување на течен, компактна големина лесен за употреба и носат.Доаѓаат со 1pcs 2ml droppers и инка е предвидено да се пополни и се меша етерични масла лесно.Ролери топки дизајн имаат масажа ефект, можете да уживате во секој момент за време на масажа или козметички салони, совршен за употреба со синтеза нафта, природен етерични масла, суштината, примероци, парфем или други козметички течности на вашите потреби за секојдневна очи грижа, лица и телото, најдобриот подарок за вашите пријатели и семејството.Материјал : направен од дебело стакло и нерѓосувачки челик roller ball, пакет од 6. Материјал : стакло и нерѓосувачки steel Color : јасно и silver Capacity : 10ml(1/3oz)Тркалезна форма високо-одделение и моден дизајн, одговараат за чување и DIY свој етерични масла, синтеза масло, суштината, парфеми, усна balms, ароматерапијата, примероци, мириси, и други козметички liquids Great за изработка на рачно изработени подароци мешавини и свој мириси за вашите пријатели и family Package содржина : 6pcs стакло ролери шишиња + 1pcs 2ml droppers + 1pc инка.

Главните карактеристики

Избор на клиент