.

.

MroMax 100Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.47 Главата Кол Железо Гроздобер Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња 0.67 Висина за Мебел Декорација Стол Хардвер Плута Табла Троседот

MroMax 100Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.47 Главата Кол Железо Гроздобер Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња

DEN 172.56

Пристапност
Во достапна форма

Mro Max Тапацир Нокти, Tacks Круг Палецот Pins Description : 1. Направен од висок квалитет на железо метал, површината со electroplated, мазна на допир, фирма и не брус, силен и здрав. Можете да ги красат овие месинг мебел tacks на троседот, кревети, дрво занаети, кутија за накит,итн. За заштита на вашите раце, ве молиме не држете го помине директно со вашите раце. Ноќни backboard декорација, софа, маса и столче декорација, позадина ѕид декорација, занает арматура и декорација, арматура и декорација на музички инструменти како што тапани. Вие само може да се стега со plier потоа со користење на чекан да чекан во плута табла или на работ на креветот и мек кревет лесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент