.

.

Dft Мини Папагал Храна, Вода Сад Фидер Пластични Гулаби Птици Во Кафез Песок Шолја За Хранење

Dft Мини Папагал Храна, Вода Сад Фидер Пластични Гулаби Птици Во Кафез Песок Шолја За Хранење

DEN 811.20

Пристапност
Во достапна форма

Не-токсични, безопасни, безбедни за домашни птици да се користи.Дизајниран со дупчиња се справи, е погоден за виси на птичји кафез.Може да се стави somthing во внесувач, како семе, вода и третира.На фидер може да се обезбеди уредно и удобен вода или семе снабдување за вашите птици.Пластични птица храна првенство кутија храната сад птица фидер цилиндар стакло птица материјали папагал материјали јајце просо првенство. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Не-токсични, безопасни, безбедни за домашни птици да се користи.Дизајниран со дупчиња се справи, е погоден за виси на птичји кафез.Може да се стави somthing во внесувач, како семе, вода и третира.На фидер може да се обезбеди уредно и удобен вода или семе снабдување за вашите птици.Пластични птица храна првенство кутија храната сад птица фидер цилиндар стакло птица материјали папагал материјали јајце просо првенство.Обесени во кафез, се користи за да се одржи здравјето на песок или мал дел од жолчка, многу погодно.Карактеристики : Материјал : Пластични Големина : прибл. 5x3.5cm/1.97"x1.37"-L прибл. 4x3cm/1.97"x1.37"-М прибл. 3.5x2.9cm/1.37"x1.14"-S Боја : Зелена Количина : 1 Pc Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме Пакетот вклучува : 1 Pc x Папагал Храна, Вода Сад Внесувач (без мало пакет).

Главните карактеристики

Избор на клиент