.

.

FABAX Сапун Фармацевт 304 од не ' Рѓосувачки Челик Сапун Фармацевт Бања, Кујна Хотел Јадење сапун Фармацевт Шише Туш Гел-Шампон Рака Пумпа Лосион Шише Лосион Фармацевт (

FABAX Сапун Фармацевт 304 од не ' Рѓосувачки Челик Сапун Фармацевт Бања, Кујна Хотел Јадење сапун Фармацевт

DEN 580.08

Пристапност
Во достапна форма

★Умен, чиста и средена : Дури и малку нешта заслужуваат добар дизајн.Секој производ има функционално подобрување за да се вклопи и работат подобро.☆Ви посакувам среќен живот.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Примена : разни liquids Style : плоштад, конусни, половината шише, straight For други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да видите мојата продавница.Тоа е зошто нашите јасно бања ансамбл не само што изгледаат одлично.5 pounds Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Type : нерѓосувачки челик сапун dispenser Suitable за животна средина : купатило, кујна, трпезарија, бања, итн.Тежина : 0.Функција : ★Елиминира туш шише средена , одлична за лосиони течни сапуни или sanitizer, средства за дезинфекција, туш гел, шампон и сл.★Стил и Функција : Поради својата елегантна и безвременски дизајн, овој сапун фармацевт пумпа се вклопува во сите стилови на оркестарот; Тоа исто така може да се користи во кујната или во гостин тоалет.

Главните карактеристики

Избор на клиент