.

.

Стенли Хардвер S802-000 838 Тесен Комунални Зглоб Не-Отстранлив Pin со Завртки во Месинг , 1, 2 дел

Стенли Хардвер S802-000 838 Тесен Комунални Зглоб Не-Отстранлив Pin со Завртки во Месинг , 1, 2 дел

DEN 2280.00

Пристапност
Во достапна форма

Овластен Замена од Националните Хардвер Акции #N145-946. 1"; сатен месинг тон заврши.За светлина кабинет и општи работи.Брзо откачи pin. 3 стави на запалената.Опис на производот Не-отстранлив pin.Брзо откачи pin тесен зглоб за општа комунални употреба на лесни врати.Swaged за mortising. 4-4" x 1/2" рамна глава дрвени завртки.Од Производителот Тесен Комунални Зглоб со Не Отстранлив Pin, мерки 1-инчен, со сатен месинг тон заврши, за светлината на кабинетот и општа работа, се карактеризира со брз откачи pin и три стави на запалената.Завртки се вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент