.

.

Beistle Кралската Гарда Bearskin Кадифен Шапка - 1 Компјутер, Црна/Злато

Beistle Кралската Гарда Bearskin Кадифен Шапка - 1 Компјутер, Црна/Злато

DEN 300.00

Пристапност
Во достапна форма

Оваа точка е голема вредност!.Вклучува 1 шапка во пакет.Една големина одговара на повеќето.Изработен од ткаенина.Се носат за Британскиот или меѓународни тематските партија.Beistle 60029 Кралската Гарда Bearskin Шапка.Оваа капа е направен на кадифен црн материјал со златен ланец во прилог.Тоа е една големина одговара на повеќето.Ова е голема шапка да се носат за Британскиот или меѓународни тематските партија.На Beistle линија вклучува над 8,000 предмети - производи за речиси секој случај, прослава, или темата да се замисли.Од 1900 нашата мисија остана иста : да се Создаде производи со користење на најдобрите материјали и да ги највисоките стандарди.Нашите клиенти, производи, како и вработените се направи нас, кои сме ние.Ние сме Beistle Компанија.

Главните карактеристики

Избор на клиент