.

.

GSHLLO 10 Компјутери 3ml Refillable Шарени Чаша Ролери Шишиња се Тркалаат на Шишиња Етерично Масло Шишиња со 1 Buc Dropper

GSHLLO 10 Компјутери 3ml Refillable Шарени Чаша Ролери Шишиња се Тркалаат на Шишиња Етерично Масло Шишиња со

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Боја случаен превозот.Патување големина, земете масла каде и да одите.Мазна возен нерѓосувачки челик топка за лесен дури и масло апликација.Одговараат за ароматерапијата, парфеми, усна Balms и otherliquid.Совршен за патување, и удобно да се вклопува во вашата чанта.Совршен за патување, и удобно да се вклопува во вашата чанта.

Главните карактеристики

Избор на клиент