.

.

Dolland Птица Дрвени Монистра Играчка Mulyicolor Кафез Виси Hammock Parakeets Папагал Блокови Замав Играчка,50cm Стил 1,50 cm

Dolland Птица Дрвени Монистра Играчка Mulyicolor Кафез Виси Hammock Parakeets Папагал Блокови Замав Играчка,50cm

DEN 2320.80

Пристапност
Во достапна форма

Ако нејзиниот клун е долго може да влијае на способноста на папагал да јадат и да се оштети здравјето.Тој е дизајниран во светла боја, кој лесно може да ги привлече папагали' внимание во кратко време.Боите се направени од храна боја,да Обезбеди вашиот птица идеална возвишено место да се џвака и да се искачи.Тоа е направен од природно дрво кое е безбедно да се џвака, не-токсични, санитарните, нема лепак, жица.Тие ќе играат со овие играчки за долго време секојдневно,да ги задржи вашите папагали зафатен, помалку деструктивни и треба повеќе да се забавуваат часа.Птица Дрвени Монистра Играчка Mulyicolor Кафез Виси Hammock Parakeets Папагал Блокови Замав Toy Material : wooden Size(Приближно) : #1 Приближно 19.69 инчен грешка е за 0.39 инч.#2 Приближно 39.37 инчен грешка е за 0.39 инч.#3 Околу 59.06 инчен грешка е за 0.39 инч.#4 должина е околу 78.74 инчен и грешка е за 0.39 инч.Функција : Нашата папагал џвакање играчки содржат дрвени блокови и шарени зрнца да го привлече вашето папагал да се џвака.Многу полна со различни бои, облици и текстури; птица виси играчки ги поттикне вашите птици да се искачи и да се истражуваат.Сите птици како да се направи бучава и шарени играчки,им Даде на вашето домашно милениче птици лекување и имаат часови на забава гледајќи ги игра.Answer : ___________________________ Note : Забелешка : Сликата е Референца и е Релативно САМО.На Сликата Може да Покажуваат Мали Разлики На Вистинскиот Објект во Големината,Бојата и Texture Please овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет вклучуваат:1 компјутер.

Главните карактеристики

Избор на клиент