.

.

GSHLLO 6 Компјутери 8ml Празни Refillable чисто Стакло се Тркалаат на Шишиња Етерично Масло Шишиња Rollerball Ролери Шишиња со Dropper

GSHLLO 6 Компјутери 8ml Празни Refillable чисто Стакло се Тркалаат на Шишиња Етерично Масло Шишиња Rollerball

DEN 1053.60

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 52x27mm.Патување големина, земете масла каде и да одите.Мазна возен нерѓосувачки челик топка за лесен дури и масло апликација.Одговараат за ароматерапијата, парфеми, усна Balms и otherliquid.Совршен за патување, и удобно да се вклопува во вашата чанта.

Главните карактеристики

Избор на клиент