.

.

Рајт Производи V650BL ПРИЛАГОДЛИВИ САМОСТОЈНО ЗАТВОРАЊЕ на ШАРКИ, 2-3/4, ЦРНА

Рајт Производи V650BL ПРИЛАГОДЛИВИ САМОСТОЈНО ЗАТВОРАЊЕ на ШАРКИ, 2-3/4, ЦРНА

DEN 211.44

Пристапност
Во достапна форма

(2) 2-3/4" Прилагодливи Само Затворање На Шарки.Вклучува прилагодување иглички & алатка.Сите инсталација на хардвер вклучени.Број на модел : V650 BL.Рајт Производи push копчето вратата latch е идеален за надвор-занишан метални и дрвени врати 7/8"-1 1/8" дебела.Ве молиме имајте во предвид дека ова се препорачува за лесни екран врати само.Својот квалитет и трајни изградба обезбедува сигурен секојдневна употреба на вашиот екран вратата.Сите хардвер инсталација е вклучена и инсталира во 1" дијаметар дупка.Висок-квалитет заврши овозможува да се вклопуваат совршено со вашата врата и рамка.

Главните карактеристики

Избор на клиент