.

.

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Големи Кошничката 2 Ниво не ' Рѓосувачки Челик Салон за Убавина Возен Количка, Стоматолошката Клиника Опрема Количка, У?

YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Големи Кошничката 2 Ниво не ' Рѓосувачки Челик Салон за Убавина

DEN 1356.00

Пристапност
Во достапна форма

◇▷▶Применливи Сцена : Овој Салон за Складирање на Кошничката е Одлична за S, Стоматолошки Клиники, козметички Салони, Хотели и Други Стручни Места. ◇▷▶Козметички/Алатка за Складирање : 2 Ниво Количка Обезбедува Пространа Простор за да Можете да зачувате Работите, Кои ги Исполнуваат Вашите Различни Потреби. ◇▷▶Универзална Кочница Тркала : Abs Мобилни го исклучите Casters, автономни Кочница за Заклучување на Функцијата се Направи Лесно Може да се Движи или да го спречи Тоа. ◇▷▶Големина : Xs , s , M , L/ Вчитај : 50 Kg(110 Lbs)/ по Продажба : Време на Испорака 9-15 Дена, Врати Опсег во Рок од 30 Дена. ◇▷▶Трајни производи од не ' Рѓосувачки Челик : Површината е Покриен со Заштитна Фолија, Мазна и Сјајна, Анти-Корозија и Долготрајни. ◇▷▶Производ Преглед▽▼▶●Овој Возен Додаток Количка е Идеално Решение за козметички Салони, Тетоважа Продавници, Ноктите Техничари, Пет Groomers, и Другите Кои им е Потребна инвалидска Количка Која Обезбедува Многу Прегради за Чување на Алатки и Опрема.▽▼▶●Производ Параметри▽▼▶●Име на Производ : апарати за Домаќинство Количка▽▼▶●Материјал : не ' Рѓосувачки Челик▽▼▶●Боја : Како на Сликата Покажува▽▼▶●Max Оптоварување : 50 Kg(110 Lbs)▽▼▶●Димензија : Xs , s , M , L▽▼▶●Детали за Производот▽▼▶●Совршен за Салон за Убавина, Спа, Нокти и Така Натаму.▽▼▶●Идеален за да ги Чувате во Кујна, Спална соба, Перење Соба и Сл.▽▼▶●Зголемената Ограда Ефикасно Спречување Убавина & се Фризерски Алатки од Тркалање Надолу.▽▼▶●Пластична Рамка е да се Поставуваат на Заедничката од Рамката, Стабилна и Не му Наштети на ЧеликЦевка.▽▼▶●Универзална Кочница Тркала и да се Справи со Дизајн го Прават Тоа Лесно се Движат Насекаде и да Престане Stably во Секое Време.▽▼▶●Пакет▽▼▶●Убавина Количка×1▽▼▶●Белешки▽▼▶●Времето За Испорака е 9-15 Работни Дена, и се Врати Опсег е во Рок од 30 Дена.▽▼▶●Поради Рачни Мерења на локации, Може да Биде Грешка на 1-3 Cm.▽▼▶●Светлина на Фотографијата и Различни Екранот Може да Предизвика Боја на Објекти во Фото да Бидат Различни од Оние вистинските.

Главните карактеристики

Избор на клиент