.

.

C062 Бакар Браун Солидна Microsuede Микрофибер Тапацир Одделение Ткаенина од Дворот

C062 Бакар Браун Солидна Microsuede Микрофибер Тапацир Одделение Ткаенина од Дворот

DEN 762.96

Пристапност
Во достапна форма

Одлично за Станбени, Комерцијални и Автомобилската Тапацир, Slipcovers и Прозорец Третмани.Ширина : 54 Инчи; Продаваат од страна на континуирана двор - вашата цел ќе биде во едно парче.Секоја количина е дополнителна двор.Карактеристики : Дамка & Исчезнат Отпорни, Машина Перат.Издржливост : Надминува 200,000 Wyzenbeek Трие (Тешки).C062 Тапацир Одделение Ткаенина со Намалена Дизајнер Fabrics C062 е велур полиестер тапацир ткаенина.Тоа може да се користи за станбени, трговски и угостителски објекти апликации.Ткаенината е тешка должност, и над 100,000 двојно трие.Повеќе информации за Производот Details Width : 54 inches Length : Од дворот (вашата цел ќе биде во една континуирана парче)Карактеристики : Дамка & Исчезнат Отпорни, Машина Washable Durability : Надминува 200,000 Wyzenbeek Трие (Тешки)Повторувам : Нема Repeat Pattern на Ветер : Прикажува Не Railroaded (До Ролна).

Главните карактеристики

Избор на клиент