.

.

BRD SPT SNAP ЗАКЛУЧУВАЊЕ ADHESVE 5/8 (Пакување од 30)

BRD SPT SNAP ЗАКЛУЧУВАЊЕ ADHESVE 5/8 (Пакување од 30)

DEN 2681.28

Пристапност
Во достапна форма

Дел Статус : Активен Монтажа На Панел Дебелина : .Материјал : -Најлон.Доведе Слободни Статус / Ro HS Статус : Олово слободни / Ro HS Согласност.Влага Чувствителност Ниво (MSL) : 1 (Неограничено).Стандарден Пакет : 100. Опис : Одборот Поддршка Snap Заклучување / Лепило Најлон 0.625" (15.88 mm) 5/8"Спецификација : Дел Статус : Активен Монтажа на Панел Дебелина : Материјали : -Nylon Lead Слободни Статус / Ro HS Статус : Олово слободни / Ro HS Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : 1 (Неограничен)Други Имиња : 36-9084 ; 9084-ND ;.

Главните карактеристики

Избор на клиент