.

.

bizofft Трева Стапови, Трева Џвакање Стапови Заби Мелење Играчка за Гвинеја Свињи Chinchilla Зајаци Хрчак за Интеракција со домашни Миленици за Мелење на Нивните Заби

bizofft Трева Стапови, Трева Џвакање Стапови Заби Мелење Играчка за Гвинеја Свињи Chinchilla Зајаци Хрчак за

DEN 1317.60

Пристапност
Во достапна форма

Што може да се одржи стапови за вашите миленици за мелење на нивните заби и залак за подобрување на интеракцијата со домашни миленици.Додека брусење заби, Тимотеј трева обезбедува на влакната е потребно да се одржи здрава цревната.Погоден за хрчаци, верверички, зајаци, chinchillas, гвинеја свињи, hedgehogs, птици и други животни.Направен од природни Тимотеј трева, не штети на целокупната мали животни, без вештачки вкусови, бои и конзерванси.Дебелината е умерен, а тоа е многу погоден за зајаци и други herbivores за мелење на нивните заби.Функција : 1. Направен од природни Тимотеј трева, не штети на целокупната мали животни, без вештачки вкусови, бои и конзерванси.2. Дебелината е умерен, а тоа е многу погоден за зајаци и други herbivores за мелење на нивните заби.3. Додека брусење заби, Тимотеј трева обезбедува на влакната е потребно да се одржи здрава цревната.4. Што може да се одржи стапови за вашите миленици за мелење на нивните заби и залак за подобрување на интеракцијата со домашни миленици.5. Погоден за хрчаци, верверички, зајаци, chinchillas, гвинеја свињи, hedgehogs, птици и други животни.Спецификации : Предмет Тип : Природна Трева Sticks Material : Тимотеј Grass Color : Како Слика Shown Weight : Прибл. 205.0 g/7.2 oz Purpose : Мали Миленичиња Хрчак Molar Shelf Живот : 24 Months Application : Погоден за хрчаци, верверички, зајаци, chinchillas, гвинеја свињи, hedgehogs, птици и други animals Package Листа : 1 Шише х Природна Трева Стапови(28 Pcs).

Главните карактеристики

Избор на клиент