.

.

Lynn Електроника LCLC-OM4-7M LC-LC 50/125-10 Свирка OM4 Дуплекс Multimode Оптички Влакна Patch Кабел, 7-Метар, Аква

Lynn Електроника LCLC-OM4-7M LC-LC 50/125-10 Свирка OM4 Дуплекс Multimode Оптички Влакна Patch Кабел, 7-Метар,

DEN 844.56

Пристапност
Во достапна форма

Multimode 10 СВИРКА OM4 50/125. Изработени со највисок квалитет компоненти.Секој мозок е индивидуално тестирани и bagged.Керамички Ferrule Конектори.Lynn Електроника LCLC-OM4-7 M 50/125-10 Свирка OM4 Аква Дуплекс Multimode Оптички Влакна Patch Кабел, LC-LC, 7 Метри во Должина, Аква.

Главните карактеристики

Избор на клиент