.

.

BESPORTBLE Преносни Виткање Стол 50x50x80cm Мултифункционален Виткање Кампување Стол Риболов Стол за Кампување Пешачење Патување Риболов Пикник

BESPORTBLE Преносни Виткање Стол 50x50x80cm Мултифункционален Виткање Кампување Стол Риболов Стол за Кампување

DEN 1159.20

Пристапност
Во достапна форма

Висока густина оксфорд ткаенина е да се носат-отпорни, отпорни на абење, дише и сонце-отпорни, и се чувствува удобно.Свитлива во три секунди, лесен за носење, погодни за употреба во различни сценарија.Лесни преносни виткање риболов стол е лесен за чување.Усвојување X тип фиксација метод е постабилна и има посилна товарот.Напредни две-чекор шиење метод се користи за да се направи шиење уредни, компактен, многу издржливи и убави.Опис Направен од материјал, овие отворено столици се издржливи и здрав кој може да се користи за долго време.Со виткање функција, лесен за складирање и за носење, заштеда на простор.Ви овозможи да уживате во отворено пати.Идеален за сите видови на отворен и затворен активности.Совршен за кампување, риболов, градина, патуваат, плажа, пикник и повеќе.Карактеристики - Материјал : Оксфорд ткаенина.- Големина : 80.00 X50.00 X50.00cm/ 31.44 X19.65 X19.65 инчи.Пакет Вклучувајќи 1 x риболов стол.

Главните карактеристики

Избор на клиент