.

.

Сатенски Око Маска за Спиење Маска, Мазна, Мека маска за очи, 57 во Долго Прилагодливи за да се Врзуваат Очите, Патување, Нап,Медитација (црвена+Црна)

Сатенски Око Маска за Спиење Маска, Мазна, Мека маска за очи, 57 во Долго Прилагодливи за да се Врзуваат Очите,

DEN 119.76

Пристапност
Во достапна форма

【Сатен Лента маска за очи】Нашата маска за очи е дизајниран како сатен лента.Тоа е лесно да се врзуваат за вашите очи во многу стилови.На eyeshade е 57 инчи во должина и 2.75 инчи во ширина.Тоа е доволно долго за што не треба да се грижите за вашиот шеф обемот и тоа нема да се плеткаш на вашата коса. 【Светлина блокирање на Око Маска】Нашите спиење око маска е направена од 2 слоја на сатен крпа, па можат ефикасно да го блокираат светлината, помагајќи ти да се заспие подобро. 【Мазен и Лесен】На лесни око маска е направена од мазна и мека сатен, кои може да се намали притисокот врз твоите очи и да ви помогне да се опуштите удобно.Тоа е перат и без мирис.Око Маска за да може ефективно да го блокираат светлината и тоа е дизајниран како сатен лента за вас да се врзуваат на очите со помалку притисок врз лицето. - Посебна маска за очи : Dual страни употреба, добар изглед и лесно да се врзуваат во многу стилови како ви се допаѓа. - Удобно : Мазен и лесен, помалку притисок врз твоите очи, да ви помогне да се опуштите целосно. - Широка примена : Одлична за дом, канцеларија, патување со авион или воз, медитација или јога.Спецификација : Големина : 57 инчен, 2.75 инчи Боја : црвена+Црна – dual страни употреба Материјал : Сатен Тежина : Секоја маска за очи е од 0,05 lb Пакет : 1 пакет – споделување со вашите семејства, пријател.

Главните карактеристики

Size:
57 inch, 2.75 inch
Color:
red+Black – dual sides use
Material:
Satin
Weight:
Each blindfold is 0.05lb
Package:
1 pack – share with your families, friend
Избор на клиент