.

.

RR-YRC One-Stop столче Маска, Лен Супер Дише столче Маска, Прилагодливи и Отстранлив Автомобил Седиште Перница,Беж

RR-YRC One-Stop столче Маска, Лен Супер Дише столче Маска, Прилагодливи и Отстранлив Автомобил Седиште Перница,Беж

DEN 484.80

Пристапност
Во достапна форма

100% сосема нов, нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред испорака, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Материјал : Дише hemp Type : General Type : Погоден за 90% од cars Color : црна, сива, беж, brown Function : дише, отпорни на топлина, прашина-доказ, носат-resistant Product чистење : Расклопување и туп или избрише со влажна towel The пакување вклучува : 2 * на предните cover1 * 3 лице на задното седиште cover2 * Headrest2 * половината pillow1 * воланот капак.Зад седиштето поклопецот е голем капацитет торба, која лесно може да се продавница разни мали предмети, и да ја задржите вашиот автомобил чиста и уредна.Сите-коло заштита : предниот ред донесува 3 D целосно ограден три-димензионални дизајн, и сигурносен појас слот се задржани.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Сите инклузивно страна крило не ќе се меша со airbag, а задните три-во-едно стигнале отворање дизајн гарантира дека седиште корица вклопува вашиот задното седиште совршено, совршено заштита на оригиналниот столче.Достапни сите во текот на годината : На столче заштитник за сите годишни времиња не е само мека и атрактивни, но, исто така, удобно за вас и вашите патници.Она што може да се добие : 2 пред седиштето опфаќа, 1 задното седиште покритие за 3 луѓе, потпирачи за глава 2, 2 lumbar перници, 1 воланот капак.Според нашите продажбата на искуство, ова е универзален столче маска, погоден за повеќе од 99% на 5-седишта на автомобили.AIRBAG компатибилност и складирање функција : столче поклопецот е компатибилен со сигурносен појас тока, не влијае на исфрлање на airbag и сигурносен појас тока, и може да го подобри возењето безбедност.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат со 100% задоволителна услуга.

Главните карактеристики

Избор на клиент