.

.

Тешко да се Најде Fastener 014973448844 Палецот Завртки, 6mm-1.00 x 30мм, Парче-6

Тешко да се Најде Fastener 014973448844 Палецот Завртки, 6mm-1.00 x 30мм, Парче-6

DEN 493.20

Пристапност
Во достапна форма

Дијаметар : 6mm.Должина : 30мм.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Тема Тип : 1.0 mm (крупни).Тип : палецот завртка.Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ дома, фарма, бизнис, автомобилскиот, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни заврши.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат темелно и да добијат мислење од лиценциран градител или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Главните карактеристики

Избор на клиент