.

.

Напојување Полначот AC Адаптер за полнење за Motorola Симбол LS2208 Скенер 5V Компатибилен

Напојување Полначот AC Адаптер за полнење за Motorola Симбол LS2208 Скенер 5V Компатибилен

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Напојување Полначот AC Адаптер за полнење за Motorola Симбол LS2208 Скенер 5 V Компатибилни.Влез : 100-240v, 50-60 Hz.Обезбедува софистицирани коло дизајн со текот на загреана,над-струја,во текот-полнење заштита.Безбеден дизајн и високо квалитетен материјал обезбедува на полначот на температурата одржување на ниско ниво на безбедност на полнење.На адаптер е многу издржлив и лесен за ракување.Тоа е со мулти безбедност за заштита и безбедно да се користи.Поголема енергетска ефикасност, пријателски за земјата.Произведени со највисок квалитет на материјали . 30 дена пари гаранција за враќање,одлична услуга и 100% задоволство!ве молиме остатокот увери купување.

Главните карактеристики

Избор на клиент