.

.

STOBOK Шарени Дрвени Хрчак Глувчето Тунелот Цевка Играчка Шума Шупливи Стебло Цевка Куќа Платформа Excercise се Крие во Куќата на Глувчето Хрчак и Други Мали Животни

STOBOK Шарени Дрвени Хрчак Глувчето Тунелот Цевка Играчка Шума Шупливи Стебло Цевка Куќа Платформа Excercise

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Креативни Хрчак Качување Цевка Тунел Шарени Дрвени Хрчак Plaything.Без лепак/ ноктите/ завртки е потребно, многу user-friendly!.Криенка за Стаорец морско свинче Еж Gerbil Глувци Глувчето.Совршен игра и складиште за мали миленичиња.Површината со различни модели и чипка декорација, убава и практична.Опис Креативни Хрчак Качување Цевка Тунел Шарени Дрвени Хрчак Plaything.Карактеристики - Боја : Шарени - Материјал : Дрво - Size : 19. 00 X10. 00 X10. 00cm, 7. 47 X3. 93 X3. 93in Пакет Вклучувајќи 1pc x хрчак играчка.

Главните карактеристики

Избор на клиент