.

.

Пластични Антички Флорални B & B Плочи - 6 | Gold/Бела | Пакет од 10

Пластични Антички Флорални B & B Плочи - 6 | Gold/Бела | Пакет од 10

DEN 2025.60

Пристапност
Во достапна форма

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Злато/Бела B & B Плочи - 6" - 10pcs.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Античкиот Флорални моделот на плоча е границата поканува на outdoorsy, woodsy се чувствуваат, што гостите ќе се чувствувате топло и поздрави.СОВРШЕН ЗА БИЛО OCCASSION : Погоден за секоја прослава, собирање, партии, или дури и вообичаените вечера дома.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Овие плочи се направени од тешка категорија тврд пластичен материјал што го прави издржлив и лесен за употреба.BPA-FREE : Овие расположливиот плочи се BPA-free и сосема безбедно да се користи.Да ги користите овие за вашиот комплетен вечера мени, тоа е совршен за собирање за совршен партија.

Главните карактеристики

Избор на клиент