.

.

Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Потпирачот се Врти 360° Степени & 180° Степени Прилагодливи за да Одговара на Вашите Потреби Помага во Стабилизирање на Телефо

Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Потпирачот се Врти 360° Степени & 180° Степени Прилагодливи за да Одговара

DEN 166.80

Пристапност
Во достапна форма

Телефонот прст прстен може совршено да се прилагодат на variousoccasions, одржување на стабилен кога ќе се види филмови. ▶️°ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН° На ергономски дизајн на оваа потпирачот го прави добар прстот на преполните автобуси и метрото за да се спречи вашиот телефон на лизгање од вашите раце.Исто така, совршено решение за да поставите вашиот паметен телефон на канцеларијата за маса, кујна контра или ноќни табела кога гледате видео, слушање музика, остварување на видео повик или дури и играње игри како потпирач.Телефонот прст прстен може совршено да се прилагодат за различни прилики, со цел да ви остане мирна кога ќе се види филмови.

Главните карактеристики

Избор на клиент