.

.

Yinpecly Антички Тапацир Нокти, Tacks 0.43 Главата Кол Железо Круг Палецот Притисни Игли за Мебел, Декоративни Троседот Headboards Стол Хардвер Плута Табла Злато на Ѕвонење 80pcs

Yinpecly Антички Тапацир Нокти, Tacks 0.43 Главата Кол Железо Круг Палецот Притисни Игли за Мебел, Декоративни

DEN 177.36

Пристапност
Во достапна форма

Не користите клешти ќе предизвика свиткување.Но, ве молам да се биде внимателен и да не се стави ги прстите да ги одржи додека ковале во случај на повреда, бидејќи тие можат да скокаат или виткајте под неправилно работење.43"Главата Висина : 3. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】- Бара соодветни алатки како Игла носот клешти и мала тежина капи чекани да ги инсталирате.【ГОЛЕМИНА】- Вкупна Висина : 17mm / 0. Направен од висок квалитет на железо метал материјал, површината со electroplated, мазна на допир, фирма и не брус, силен и здрав.Yinpecly Антички Тапацир Ноктите Tacks Description : 1. Можете да ги красат овие месинг мебел tacks на троседот, кревети, дрво занаети, кутија за накит,итн.Карактеристики : Материјал : Iron Color : Злато Tone Total Висина : 17mm / 0.Ве молиме чисти nailheads со сува крпа, наместо на некои други хемиски.67"Глава Дијаметар : 11mm / 0.43"; Раководител Висина : 3. 【ПАМЕТНИ АПЛИКАЦИИ】- Овие мали нокти имаат големи апликации како што се : обезбедување на хартиените документи и фотографии на плута табла, декорирање на вашиот тросед, мека столица, мек кревет и други мебел, други DIY проекти и така натаму.Па ве молиме да не го користите прстите за да ги одржи додека ковале. 【МАТЕРИЈАЛ】- Направен од железо метал материјал, површината со electroplated, мазна на допир, фирма и не брус, силен и здрав, не е лесно да ги кородираат, површината е светла како нов и покрај долгорочно складирање.67"; Глава Дијаметар : 11mm / 0.Ќе е подобро да се користи игла носот клешти и гумен чекан. Ве молиме да се стави на tacks во место каде што децата може да го постигне во случај на несреќи и инциденти. Вие само може да се стега со plier потоа со користење на чекан да чекан во плута табла или на работ на креветот и мек кревет лесно.Не користите чекани, кои се премногу големи или премногу тешки., Тоа е, исто така, добро прилагодени за да се обезбеди хартиените ставки или слики на на плута табла, без да предизвика било каква штета. Ноќни backboard декорација, софа, маса и столче декорација, позадина ѕид декорација, занает арматура и декорација, арматура и декорација на музички инструменти како што тапани. Ве молиме проверете ја големината и стил што треба пред да го купат.14"Пакет Содржина : 80pcs x Тапацир Капи Nail NOTE : 1. 【АНТИЧКИ СТИЛ】- Тие се уникатни антички стил, совршен за вашиот мебел декорација, која ќе го направи вашиот тросед, столови и кревет, не само што изгледаат поубаво, но повеќе цврсти и издржливи.

Главните карактеристики

Избор на клиент