.

.

WINOMO 1pc Млеко Крава Отпечатоци Перница Покрие Перница Покрие Декоративни Перница Случај за Дома

WINOMO 1pc Млеко Крава Отпечатоци Перница Покрие Перница Покрие Декоративни Перница Случај за Дома

DEN 1485.60

Пристапност
Во достапна форма

Идеален декорација за досадна каучот, троседот, чаир, прозорец на седиштето, кревет, автомобил или дневна соба, книжарница, кафе продавница.Голема подароци за housewarming, роденден или свадба партија.Нека вашиот врат одмор и рамо се опуштите, ќе ви помогне да имаат добар одмор кога се гледа ТЕЛЕВИЗИЈА или читање.Фрли перница случај е направен од лен материјал, издржлив и дише.Не е лесно да се брчка и пената.Парична казна изработка со атрактивен изглед, млеко крава отпечатоци дизајн ќе се поклопува и со вашиот дом.На лен pillowcase е совршен за декорирање на вашиот дом, со едноставен и модерен начин.Опис Дали сте во потрага за нешто декоративни за вашиот дом?Ова се фрли перница случај ќе одговара на вашите потреби!Направени од високо квалитетни материјали, се одликува со добра текстура и издржливост.Тоа е одлична декорација на троседот или кауч дома, канцеларија, кафуле, ресторан, и сл.Карактеристики - Боја : Црна и Беж.- Материјал : Лен.- Големина : 44. 00 X44. 00 X0. 20cm/ 17. 29 X17. 29 X0. 08inch.- Фрли перница случај е направен од лен материјал, издржлив и дише.Не е лесно да се брчка и пената.- Идеален декорација за досадна каучот, троседот, чаир, прозорец на седиштето, кревет, автомобил или дневна соба, книжарница, кафе продавница.Голема подароци за housewarming, роденден или свадба партија.- Парична казна изработка со атрактивен изглед, млеко крава отпечатоци дизајн ќе се поклопува и со вашиот дом.- Нека вашиот врат одмор и рамо се опуштите, ќе ви помогне да имаат добар одмор кога се гледа ТЕЛЕВИЗИЈА или читање.- На лен pillowcase е совршен за декорирање на вашиот дом, со едноставен и модерен начин.- Боја : Како Што Е Прикажано.- Големина : 44x44cm.Пакет Вклучувајќи 1 x pillowcase.

Главните карактеристики

Избор на клиент