.

.

INSTANTARTS Boho Mandala Lotus Печати 4 Сплит столче Опфаќа 4 Парче Напред/Назад патосници и 2 Парче Автомобил потпирачи за глава ги Опфаќа, Универзална Одговара 10 Парче Додатоци ?

INSTANTARTS Boho Mandala Lotus Печати 4 Сплит столче Опфаќа 4 Парче Напред/Назад патосници и 2 Парче Автомобил

DEN 4680.00

Пристапност
Во достапна форма

Пакет се Вклучени - 4 Дел предо/Странично столче Опфаќа + 4 Парче Автомобил сигурносен Појас Влошки + 2 Парче Автомобил задното Седиште потпирачи за глава ги Опфаќа, Целосен Сет на 10 Парчиња.Материјал - Направен од Висок Квалитет на Полиестер,; Мека, Еластичен, Дише, Издржливи.Уникатен Дизајн - Око-Cathcing Печатен Дизајн, Персоналните Графички Модел Автомобил Додатоци Опфаќа Додадете Нов Изглед на Вашите Автомобили.Универзална Fit - Универзална Големина на Автомобил Додатоци Опфаќа Погоден за Повеќето Автомобили, ЏИП, Седан, Комбиња, Камиони, Возила; Лесен за Инсталација и Лесен за Чистење.Одличен Подарок - Моден Авто Внатрешни Декоративни Додатоци ќе Направи Одличен подарок за Пријател или Семејство, Идеален Подарок за Денот на Мајката и на Таткото Ден.Внимание : Сликовито Шема Дизајн ,како што се Sunflowers ,Роза ,Куче Миленичиња Шепи ,Змеј ,Волкот ,Вратоврска Боја ,Галакси ,Boho Mandala Lotus ,Бакнеж ,Крава ,Пеперутка ект Тоа е Лесно да се Инсталира Без Никакви Алатки ве Молиме Оставете малку Боја Различни, поради Различни Екранот или Светло Средина Поради Различни Мерни Методи,ве Молиме Оставете порака за Грешка на 1cm-2cm Ние Секогаш Стоиме Зад Нашите Високо-Квалитетни Производи и Услуги, се Надевам дека Ќе Имаат Пријатен Шопинг Искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент