.

.

ATN MICH Шлем Планината Собранието САД 6015

ATN MICH Шлем Планината Собранието САД 6015

DEN 2322.24

Пристапност
Во достапна форма

Тип На Производ : Спорт Шлем.Пакет Димензии : 18.541 L X 12.446 W X 11.938 H (Сантиметри).Пакет Тежина : 0.453 Килограми.Земја На Потекло : Сад.ATN е MICH Шлем Планината собранието ви овозможува да прикачите Ноќ Визија системот за директно до пред MICH (Модуларен Интегрирани Комуникации Шлем) семејството на шлемови.Шлемот планината вклучува стандардни прилагодувања вклучувајќи флип-up/флип-надолу способност, овозможувајќи му на корисникот да се движи ATN 6015/PVS14 нагоре и надвор од патот на лицето.

Главните карактеристики

Избор на клиент