.

.

Јога Песок Торба - Памук Unfilled за Тегови и Јога Отпор Обука, Lotus Дизајн

Јога Песок Торба - Памук Unfilled за Тегови и Јога Отпор Обука, Lotus Дизајн

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Азо Слободни Обоена Дебел Памук Twill Ткаенина Надворешниот Поклопец со Mandala Lotus Печатени и совршен за јога и Пилатес.Парична казна квалитет на Ткаенина се користи за внатрешно покритие, е издржлив, вода доказ и течење слободни.YKK Zip/Тркач користи во Надворешниот & Внатрешна покрива.Многу Меки Рачки, Удобен за носење.Користење на Sandbags им овозможи на вашите мускули да се релаксира и вашето енергија на земјата.Обезбедува подигнете во седиштето јога пози.

Главните карактеристики

Избор на клиент