.

.

Случај Компатибилен со Carson MicroBrite Плус 60x-120x ММ-300 / 20x-60x ММ-450 / 20x ММ-280 Моќ LED Осветлен Џеб Микроскоп, Кутија Само

Случај Компатибилен со Carson MicroBrite Плус 60x-120x ММ-300 / 20x-60x ММ-450 / 20x ММ-280 Моќ LED Осветлен

DEN 261.60

Пристапност
Во достапна форма

СЛУЧАЈ САМО, БЕЗ ЗГОЛЕМЕНА МИКРОСКОП - не само што може да се вчита вашиот рачен микроскоп, но исто така постои и дополнителна место да се вчита аа батерии за carson 60x-120x ММ-300 / 20x-60x ММ-450 / 20x ММ-280 моќ.ЛЕСЕН за СКЛАДИРАЊЕ ТОРБА ЗА ЏЕБ МИКРОСКОП - на microbrite мм-300 е само билет за градинарство и истражување.тоа е лесен, но значителни и има убави, цврсти се чувствуваат.JEWELERS LOUPE ЗАШТИТНИ СЛУЧАЈ - заштита на вашите омилени уред од испакнатини учениците и гребнатини, отпорен на вода, прашина-доказ.ПАТУВАЊЕ НОСЕЊЕ на МИНИ-МИКРОСКОП SIZE - за да го однесете вашиот мини-микроскоп за на плажа или езеро градина и гледа во вода примероци.овој случај го прави тоа многу лесно, и вие не мора да се грижите за оштетување на обемот.ДОАЃА СО ПРСТЕН КЛИП - таа работи добро го задржува обемот чиста и безбедна, го прави точно она што го сакате и треба во удобноста на патувањето!.

Главните карактеристики

Избор на клиент