.

.

Homili Свитлива Wall-Mount Стигнале Тенџере Додатен Кујна Тапа Ладно Само со Двојна Замав Зглобови (Црна)

Homili Свитлива Wall-Mount Стигнале Тенџере Додатен Кујна Тапа Ладно Само со Двојна Замав Зглобови (Црна)

DEN 3119.76

Пристапност
Во достапна форма

❤ СОЛИДНА МЕСИНГ МАТЕРИЈАЛ : Оваа кујна славина е направен од цврст месинг (премиум олово-материјална), обезбедување на вода за пиење безбедноста за вас и вашето семејство. ❤ РЃА-СЛОБОДЕН КРАЈ : Тапа тело, ракување, escutcheon се направени од цврст месинг, со додадени мат црн финиш за да се заштити од корозија & рѓа.Убава страна полиран финиш оди добро со било дома декор стил. ❤ АРТИКУЛИРАНИ ОРУЖЈЕ : Двоен-поврзувани свитлива spout оружје може да се постигне 23-4/5" при целосна екстензија.И можете да го притисни назад кон ѕидот, кога не е во употреба, заштеда на вашиот ktichen работен простор. ❤ ЛЕСНО ДА се РАБОТИ : Двоен-се справи со дизајн, лесно може да се претвори вода надвор од користејќи или вклучите оваа тапа.Со aerator од Neopearl Швајцарија, на нашите тапа обезбедува директно и во согласност вода поток. ❤ СИГУРЕН GUARANT : Вие сте заштитени со 100% пари гаранција за враќање кога не сте задоволни со предмет или услуга и бесплатна без проблеми живот замена гаранција!.Боја : Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент