.

.

Џејмс Медисон Lapel Pin (14k Бело Злато)

Џејмс Медисон Lapel Pin (14k Бело Злато)

DEN 11070.48

Пристапност
Во достапна форма

Гарантира Автентичен од Logo Art дизајнер линија.Метал : 14 kt Бело Злато (со Родиум Позлата).Накит Кутија.Димензии : Ширина : 19.00 мм Должина : 15.00 mm.Овој прекрасен 14k Бело Злато Logoart Џејмс Медисон Универзитетот Lapel Pin, направена во 14 kt Бело Злато .Овој стил мерки 19.00 mm широк, 15.00 мм долго.ПОДАРОК КАРТА ОПЦИЈА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА ТОЧКА!.

Главните карактеристики

Избор на клиент