.

.

BESPORTBLE Преносни Виткање Стол 50x50x80cm Мултифункционален Виткање Кампување Стол Риболов Стол за Кампување Пешачење Патување Риболов Пикник

BESPORTBLE Преносни Виткање Стол 50x50x80cm Мултифункционален Виткање Кампување Стол Риболов Стол за Кампување

DEN 1008.00

Пристапност
Во достапна форма

Лесни преносни виткање риболов стол е лесен за чување.Усвојување X тип фиксација метод е постабилна и има посилна товарот.Висока густина оксфорд ткаенина е да се носат-отпорни, отпорни на абење, дише и сонце-отпорни, и се чувствува удобно.Свитлива во три секунди, лесен за носење, погодни за употреба во различни сценарија.Напредни две-чекор шиење метод се користи за да се направи шиење уредни, компактен, многу издржливи и убави.

Главните карактеристики

Избор на клиент