.

.

Weiyirot Безбедно Замав Играчка, Љубов Птици, Еко-Пријателски Обновливи за Хрчак

Weiyirot Безбедно Замав Играчка, Љубов Птици, Еко-Пријателски Обновливи за Хрчак

DEN 225.36

Пристапност
Во достапна форма

Обновливи и издржливи : може да се користи постојано и трајни производи за долго време се користи.Висок квалитет на дрвен материјал, безбедно и не-токсични, природни и еко-пријателски.Миленичиња играчка може да се користи како домашно милениче замав, а како подарок за вас милениче.Мала Големина : направен од лесен за складирање, лесни, преносливи.Можете да ја обеси во кафез или во вашата соба; погоден за папагал, хрчак и други мали животни.Миленичиња играчка е направена од дрво, и тоа е безбедно и нетоксичен.Тоа може да се користи постојано и трајни производи за долго време се користи.Миленичиња играчка е погодна за папагал, хрчак и други мали животни Карактеристики : Висок квалитет на дрвен материјал, безбедно и не-токсични, природни и еко-пријателски.Миленичиња играчка може да се користи како домашно милениче замав, а како подарок за вас милениче.Можете да ја обеси во кафез или во вашата соба; погоден за папагал, хрчак и други мали животни.Обновливи и издржливи : може да се користи постојано и трајни производи за долго време се користи.Мала Големина : направен од лесен за складирање, лесни, преносливи.Spezifikations : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Дрво Бои : Бела Стил : Мали, Големи(Изборен) Мал Дијаметар : прибл. 10см/ 3.93 во Голем Дијаметар : прибл. 12cm/ 4.72 во Тежина : околу. 120g/ 4.23 оз Пакет Листа : 1* домашно Милениче Замав Играчка Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 0-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Главните карактеристики

Избор на клиент