.

.

Прекрасна Крава Дрвени Клипови,Фото Дрвени Клипови,Хартија, Дрвени Штипки,Pin Clothespin,детски Роденден Подарок Услуги Украси,30pcs

Прекрасна Крава Дрвени Клипови,Фото Дрвени Клипови,Хартија, Дрвени Штипки,Pin Clothespin,детски Роденден Подарок

DEN 2352.00

Пристапност
Во достапна форма

Канцеларија Дрво Клипови,Мини Дрво Колче,Свадба Фаворизира и Подароци,Роденден на Услуги и Подароци,Деца Услуги и Подароци.Материјал : Дрво; Големина : Години : 3.5 см *0.4 cm Дебелина : 10мм(3/8")конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инч.Боја : коњ Количина : 10pcs по пакет.Дел Нема:Крава Дизајн.Имајте на ум : There are 1 боја,ќе добиете 30pieces за нив.

Главните карактеристики

Избор на клиент