.

.

Amerock ld7552bb Шалче Burnished Месинг Самостојно Затворање Делумно Заврши Кабинет Шарки 1/2 за Кујна и Кабинети Хардвер

Amerock ld7552bb Шалче Burnished Месинг Самостојно Затворање Делумно Заврши Кабинет Шарки 1/2 за Кујна и Кабинети

DEN 44.88

Пристапност
Во достапна форма

Текстура површината дава античкиот изглед, поради burnished месинг заврши.На удар со дупки за монтажа се уредно со намалување на сите монтажа додатоци вклучени во пакетот.'Рѓа слободни перформанси вети дека со секој раб на ниво се полиран од страна на анти корозивна reagent.Природен сјај на метален хардвер е вклучена дури и по повтори чистење и користење.Подмачкана делови бидете сигурни дека целиот зглоб не се заклани кога температурата паѓа.Сигурен и поддршка, само затворање на шалче зглоб дека цврсто се држи вашиот кабинет, без губење на контрола над површината.Темелно проверени и следени зглоб е конструиран за да се овозможи непречено функционирање и нерви слободно перформанси за долг период на време.Делумно шалче зглоб со правилно собрани лост систем ќе го направи отворање и затворање на кабинетот толку лесно како што може да се замисли.

Главните карактеристики

Избор на клиент