.

.

Evaliana 2 парчиња 3D Фудбал Торта Мувла Пан Хемисфера Печење Декорација Кујна Алатка

Evaliana 2 парчиња 3D Фудбал Торта Мувла Пан Хемисфера Печење Декорација Кујна Алатка

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Алуминиум легура, Облик : Хемисфера 3 D фудбал.Дијаметар : 8cm/3.15".Висина : 4.1 cm/1.61" .Дебелина : 0.7 мм/ 0.03".Торта мувла е многу практична, што полу-кружни фудбал торти, слатки и fashionabe.Може да се користи за правење колачи, чоколадо, пудинг и така натаму.Може да издржи високи температури и не-токсични за време на печење.Погоден за спорт fanatics, тоа е исто така добар избор за DIY.

Главните карактеристики

Избор на клиент