.

.

YANAGIYA Кајсија Масло

YANAGIYA Кајсија Масло

DEN 247.92

Пристапност
Во достапна форма

Влажна подолготрајни рецепт употреба.Kime дебели и цврсти проследено со навлажнувачки кожата тон.Повеќе опседнати со мекост на кожата.Влажна подолготрајни рецепт употреба.Kime дебели и цврсти проследено со навлажнувачки кожата тон во, повеќе пријател на вашата кожа.Повеќе опседнати со мекост на кожата, мирис-бесплатно, кисела алкохол и минерални масла.

Главните карактеристики

Избор на клиент