.

.

INDNICE LED вилушка светлина За харли стрит глајд 39mm-49mm Вилушка се Претвори Сигнал светлина роуд кинг вилушка светлина За харли туринг електра глајд вилушка прстен свет

INDNICE LED вилушка светлина За харли стрит глајд 39mm-49mm Вилушка се Претвори Сигнал светлина роуд кинг вилушка

DEN 758.40

Пристапност
Во достапна форма

Fitment:39mm-49mm Вилушка.Состојба:100% Сосема Нов Пакет Вклучуваат:1 Pair Вилушка Светлина Ленти - Влезниот напон на 12 Volts ВАШИНГТОН. 2 Килибар и Бела LED Ленти со 120 степен агол на гледање за поширока видливост. Големина на исти само за 39mm-41mm вилушка големина. - Изберете Пушеле или Избришете "D" канал леќа. 24 мерач тефлон обложена жица за води со црна топлина се смалуваат плашт. - Индустриска сила двојно страна монтажа лента на грбот заедно со изграден во Zip се Врзуваат за дополнителна сила - Мерка твоите предници да се утврди соодветна големина.Темелно да се исчисти & суви гранки со сапун и вода пред да го инсталирате. - Со топлина пиштол за топло Вилушка Светла до цевки и LED лента е мека и килограми.(светлина во дресот на килограми по работното една минута).Fitment:За харли 39mm-49mm Вилушка (universal INDNICE)Состојба:100% Сосема New Lens Боја:Smoked Package Вклучуваат:1 Pair Вилушка Светлина Ленти&1 Пар Вилушка Дневната Светлина Strips Input напон од 12-15 Volts DC24 мерач тефлон обложена жица за води со црна топлина се смалуваат плашт.LED Вилушка Светла се сега дури и подобро Новиот дизајн обезбедува заврши околу, ПРЕДВОДЕНА пак сигнал ќе остане на своето место, дури и во најжешките летни ден.LED Вилушка Светла се елегантни LED ленти што заврши околу вашиот INDNICE предници и функционира како вашиот пак сигнали.Сега можете да го отстраните вашиот фронт "lolli-поп" стил INDNICE пак сигнали за чиста, сопствен изглед.Нашиот нов дизајн има zip вратоврска изграден во светлината лента за да се обезбеди лента нема да падне во најжешките услови.2 Килибарните LED Ленти со 120 степен агол на гледање за поширока видливост.- Големина се совпаѓа само за секое вилушка големина (дури и превртена предници).- Изберете Пушеле или Избришете "D" канал леќа - Индустриска сила двојно страна монтажа лента на грбот заедно со изграден во Zip се Врзуваат за дополнителна сила .

Главните карактеристики

Избор на клиент