.

.

WirthCo 94492 Инка Кралот Пренос Инка со Екран (со 28 Spout, Поцинкуван, Епоксидни Заврши)

WirthCo 94492 Инка Кралот Пренос Инка со Екран (со 28 Spout, Поцинкуван, Епоксидни Заврши)

DEN 668.40

Пристапност
Во достапна форма

Епоксидна заврши Челик.Форумот дизајн 2 Четвртиот капацитет и е 7" инчи во дијаметар.Вклучува парична казна мрежа цедилка екран. 17" инчен флексибилни метал проширување и 1/2" инчен OD mm заострените совет да се вклопи пренос цевки и повеќе. 28" инчи целокупната должина.пренос инка додатен со екран.Епоксидна заврши челик.Форумот дизајн 2 четвртиот капацитет и е 7 инчи во дијаметар.Вклучува парична казна мрежа цедилка екран. 17 инчен флексибилни метал проширување и 1/2 инчи OD заострените совет да се вклопи пренос цевки и повеќе. 28 инчи целокупната должина.Калифорнија проп 65 - предупредување, овој производ содржи хемикалии познати на државата Калифорнија да предизвика рак, раѓање дефекти или други репродуктивни штета.

Главните карактеристики

Избор на клиент