.

.

Aebor 30 КОМПЈУТЕРИ ноќта на Вештерките Партија Виси се Вртат Украси, Шарени Таванот Whirl Streamers Спирали Фолија Дух Замокот Тиква Черепот Дизајн за Темата ноќта на Вештер

Aebor 30 КОМПЈУТЕРИ ноќта на Вештерките Партија Виси се Вртат Украси, Шарени Таванот Whirl Streamers Спирали

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

【Ноќта на ВЕШТЕРКИТЕ ПАКЕТ】ќе добиете 18 парчиња фолија се вртат со печатени cutouts во 9 обрасци (дух, тиква, був, череп, вино стакло, црна мачка и Смрт) и 12 парчиња фолија swirls.Во вкупно 30 парчиња, секое парче има кука за лесно да виси. 【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】картички виси swirls се печатени на ДВЕТЕ страни.Портокалова и црна фолија swirls и хартија појавување има празнична карактеристики.Ја прави вашата ноќта на Вештерките повеќе шармантна и полна со индивидуалност. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】направен од високо-квалитетна пластика и хартија материјал, двојно-испечатени картички се цврсти, лесни и обновливи, висок квалитет на печатење, не исчезнува, не е лесно да се пробие и да се наведнуваат за цврсто и трајно. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】секое парче доаѓа со lanyard, имаме пред насобраните како сите парчиња за вас.Нема потреба да се собираат, погодно за вас да висат насекаде.Ги симнат кога не е во употреба, се стави ги настрана за да се користат следниот пат. 【РАЗНИ АПЛИКАЦИИ】тоа е добар избор за одмор подароци.Можете исто така да се откажам од нив од било каде ви се допаѓа, како што на дрвјата, на ѕид или на прозорецот.Убав избор, да ги красат вашата декорација на ноќта на Вештерките.Ноќ на вештерките Партија Виси се Вртат Украси Спецификации : Количина : 30 Материјал : пластика и хартија материјал во Боја : Како што е прикажано на сликата Пакетот вклучува : 18 x фолија се вртат со печатени cutouts (9 Модели, секој модел е 2 парчиња) 12 x фолија swirls Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Избор на клиент