.

.

Gugxiom клима уред Конектор, висока Температура Отпорни Климатизација Мозоци Млазницата за Дома

Gugxiom клима уред Конектор, висока Температура Отпорни Климатизација Мозоци Млазницата за Дома

DEN 715.20

Пристапност
Во достапна форма

Лесна инсталација, директна замена за стариот и скршени еден. 100% сосема нов и висок квалитет на клима уред мозоци млазницата.Направени од премиум материјалот, кој обезбедува максимална издржливост.Анти‑стареењето, отпорен на корозија, висока температура отпорни и долг животен век.Професионална изработка, силна жилавост и висока сигурност. 100% сосема нов и висок квалитет на клима уред мозоци млазницата.Направени од премиум материјалот, кој обезбедува максимална издржливост.Анти-стареењето, отпорен на корозија, висока температура отпорни и долг животен век.Професионална изработка, силна жилавост и висока сигурност.Лесна инсталација, директна замена за стариот и скршени еден.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material:
PP
Color:
White
Inner Diameter Connection:
Approx. 26mm / 1in
Package list:
1 * Air Conditioning Drain Nozzle :
Избор на клиент