.

.

MroMax 150Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.43 Главата Кол Железо Гроздобер Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња 0.63 Висина за Мебел Декорација Стол Хардвер Плута Табла Троседот

MroMax 150Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.43 Главата Кол Железо Гроздобер Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња

DEN 186.96

Пристапност
Во достапна форма

【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 150 Pcs × Тапацир Ноктите. Ве молиме чисти nailheads со сува крпа, наместо на некои други хемиски. 【ПАМЕТНИ АПЛИКАЦИИ】- Овие мали нокти имаат големи апликации како што се : обезбедување на хартиените документи и фотографии на плута табла, декорирање на вашиот тросед, мека столица, мек кревет и други мебел, други DIY проекти и така натаму.63"; Глава Дијаметар : 11mm/ 0.43"; Капа Висина : 3.【ГОЛЕМИНА】- Вкупна Висина : 16mm/ 0.Mro Max Тапацир Нокти, Tacks Круг Палецот Pins Description : 1.Но, ве молам да се биде внимателен и да не се стави ги прстите да ги одржи додека ковале во случај на повреда, бидејќи тие можат да скокаат или виткајте под несоодветна operation4. Ноќни backboard декорација, софа, маса и столче декорација, позадина ѕид декорација, занает арматура и декорација, арматура и декорација на музички инструменти како што тапани. 【МАТЕРИЈАЛ】- Направен од висок квалитет на Железо материјал, површината со Electroplating, мазна на допир, фирма и не брус, силен и здрав, не е лесно да ги кородираат, површината е светла како нов и покрај долгорочно складирање. Направен од висок квалитет на железо метал, површината со electroplated, мазна на допир, фирма и не брус, силен и здрав.43"Капа Висина : 3. Ве молиме да се стави на tacks во место каде што децата може да го постигне во случај на несреќи и инциденти.Не користите чекани, кои се премногу големи или премногу тешки. Можете да ги красат овие месинг мебел tacks на троседот, кревети, дрво занаети, кутија за накит,итн. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】- Бара соодветни алатки како Игла носот клешти и мала тежина капи чекани да ги инсталирате.Ќе е подобро да се користи игла носот клешти и гумен чекан.Карактеристики : Материјал : Iron Color : Бронзени Tone Surface Третман : Electroplating Total Висина : 16mm/ 0., Тоа е, исто така, добро прилагодени за да се обезбеди хартиените ставки или слики на на плута табла, без да предизвика било каква штета. Вие само може да се стега со plier потоа со користење на чекан да чекан во плута табла или на работ на креветот и мек кревет лесно.63"Глава Дијаметар : 11mm/ 0. Ве молиме проверете ја големината и стил што треба пред да го купат.14"Пакет Содржина : 150pcs x Ноктите Tacks NOTE : 1. За заштита на вашите раце, ве молиме не држете го помине директно со вашите раце. Не користите чекани, кои се премногу големи или премногу тешки.

Главните карактеристики

Избор на клиент