.

.

Milageto 1pc LED Дигитални Влажност Контролер Hygrometer

Milageto 1pc LED Дигитални Влажност Контролер Hygrometer

DEN 1732.80

Пристапност
Во достапна форма

Моќност : 12/24/220 V.Излезна Моќност : 120/240/1500 W.Објектот Модел : XH-W3005. Влажност контрола точност : ±0.1 RH.Влажност опсег : 00% ~ 99%RH.Опис : - Објект Модел : XH-W3005 - Влажност опсег : 00% ~ 99%RH - Влажност контрола точност : ±0.1 RH - Моќност : 12/24/220 V - Излезна Моќ : 120/240/1500 W - Излез Тип на : Директен Излез - Излез капацитет : до 10 A - Инсталација висина : Околу. 73mm/ 2.87 инчен) Големина : Прибл. 60x45x31mm/2.36x1.77x1.22 инчен - Материјал : Plastic Package Вклучува : 1pc Влажност Controller1pc Сонда Кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент