.

.

Поголем Компатибилен Етикета Лента Замена за Dymo LetraTag Refills Хартиена Трака 91330 Етикетирање Лента се Користи со DYMO LetraTag Плус LT-100H LT-100T QX50 (1/2 Инчи x 13 Метри, 12mm x 4m, 5-Pack)

Поголем Компатибилен Етикета Лента Замена за Dymo LetraTag Refills Хартиена Трака 91330 Етикетирање Лента се

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Квалитет - Поголема замена за Dymo Letra Tag Етикета Ленти усвојува термички трансфер на технологија, која има тенденција да се достави јасни & точни бои и ултра-остар текст без да се грижи за мастило smudges или тестови.Распространета-се користи - Поголема компатибилен Letra Tag етикета лента може да се користи за канцеларијата, семејството, или индустриски апликации.Тоа е совршен за обележување на објекти, каде што треба, како што папка за управување, жица идентификација, интерфејс диференцијација и така натаму.Карактеристики - Јасна и цврста етикети, лесно да Лупам, самолепливи и отстрани етикети без напор, без да остават лепило остатоци.Компатибилен – Работа со Dymo Letra Tag Плус LT-100 H и Dymo Letra Tag LT-100 T, XM, XR, 2000, QX50. СОВЕТИ - ве молиме потврдете го моделот на вашиот печатач и етикета ленти.Супериорен Квалитет на Мастило - Поголема замена за Dymo Letra Tag лента етикета обезбедува точни висок квалитет на печатење во секое време.Работат Надвор од Кутијата - Поголема Letra Tag лента етикета е усвоен со прецизни спецификации за да се овозможи лесна инсталација во вашиот печатач.Пакет Содржина 5x Црно на Бело Letra Tag лента етикета ПЕЧАТАЧ КОМПАТИБИЛНОСТ Dymo Letra Tag LT-100 H Dymo Letra Tag LT-100 T Dymo Letra Tag Плус LT-100 H Dymo Letra Tag LT-100 T Dymo Letra Tag XM Dymo Letra Tag 2000 Dymo Letra Tag QX50 Dymo Letra Tag XR.

Главните карактеристики

Избор на клиент