.

.

Aexit Метал Право Вежба Битови Рака Бред Точка Здодевни Вежба Малку 5mm Сечење Кол дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Долго 70mm

Aexit Метал Право Вежба Битови Рака Бред Точка Здодевни Вежба Малку 5mm Сечење Кол дупчалка со спирална бургија

DEN 1896.00

Пристапност
Во достапна форма

Име на производ : Бред Точка Здодевни Вежба; Материјал : Метал; Тежина : 29g.Пакет Содржина : 1 x Бред Точка Здодевни воена Вежба 1 x Пластични Случај; месо тело Вид : Прав месо тело.Месо тело Големина : 10 x 30мм / 0.4" x 1.2"(D*L); Дијаметар на Сечење : 5mm / 0.2".Сечење на Длабочина : 40mm / 1.6"; вкупна Должина : 70mm / 2.8".Боја : Црна,Сребрена Тон; Ротација : Десната Рака. 46ff20200812ef40.

Главните карактеристики

Избор на клиент