.

.

Aexit 10мм Здодевни Вежба Битови Кол Карбид Падна Бред Точка Дрво Вежба Малку дупчалка со спирална бургија Вежба Битови Столарија Алатка

Aexit 10мм Здодевни Вежба Битови Кол Карбид Падна Бред Точка Дрво Вежба Малку дупчалка со спирална бургија Вежба

DEN 974.40

Пристапност
Во достапна форма

Вкупна Должина : 70mm / 2.8"; Пакет Содржина : 1 x Бред Точка Здодевни Вежба; месо тело Вид : Прав месо тело.Месо тело Големина : 10мм/0.4"(Кол); Дијаметар на Сечење : 10мм/0.4".Материјал : Карбид, 45# Челик; Тежина : 34g.Име На Производ : Бред Точка Здодевни Вежба; Боја : Црна,Сребрена На Ѕвонење.Завршувањето На : Црна Слој; Ротација : Десната Рака.прецизност обработка, висок квалитет.Специјален слој за да се намали триењето.45# челик директно месо тело , карбид малку главата, голема цврстина, добра отпорност на абење и долг живот.Вежби сите состав материјали, цврста површина, материјали, plywoods, hardwoods, и softwoods на automatic или manual мулти-вретено здодевни машини.

Главните карактеристики

Избор на клиент